Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-02 20:07:12

Małgośka
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-04
Liczba postów: 47
Windows 8.1Internet Explorer 11.0

Przerwy w dostawie co i cw - czy to już będzie stały problem?

nie ma nic ciepłego, zimne kaloryfery, lodowata woda. Czy tak już będziemy mieli stale? [dblpt](
Ciągle jakieś problemy, wspólnota /czy tylko pan T.L.?/ lekceważy indywidualne sprawy. A za wszystko płacić każą 100%.
Nic, tylko idzie zgorzknieć ;-)

Offline

#2 2017-03-02 21:48:27

Ewa
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-04
Liczba postów: 8
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Przerwy w dostawie co i cw - czy to już będzie stały problem?

Niestety pan Tomasz Lipiec odpowiedzialny za zarządzanie naszą wspólnotą nie udzielił mi żadnej odpowiedzi jak zostanie rozliczone naliczenie ogrzewania i ciepłej wody z dnia awarii - nie wiadomo nawet jak długo trwała awaria.
Pan Tomasz zarzeka się, że w przypadku awarii pojawia się u nas w ciągu godziny, natomiast nie sądzę, żeby dziś jeszcze do nas przyjechał i piec naprawił z konserwatorem.

Poniżej fragment odpowiedź Pana Tomasza z 1 marca, zero konkretów i same pretensje...

"Uprzejmie informuję, że nie jestem w stanie przewidzieć awarii. Jeśli bym wiedział kiedy nastąpi awaria podjąłbym działania zaradcze, aby do awarii nie doszło.
Piec w kotłowni razem z  automatyką jak każde urządzenie może ulec awarii, czyli nagłemu nieprzewidywalnemu uszkodzeniu lub automatycznemu włączeniu się w skutek błędu wywołanemu przez czujniki pieca.
Piec wyłączył się wczoraj wieczorem a dzisiaj rano około 7  praca kotłów została przywrócona."

Offline

#3 2017-03-02 21:59:28

Małgośka
Użytkownik
Dołączył: 2016-10-04
Liczba postów: 47
Windows 8.1Internet Explorer 11.0

Odp: Przerwy w dostawie co i cw - czy to już będzie stały problem?

Czyli constans w stosunkach wzajemnych. Pan ten niezmiennie jest arogancki i faktycznie w tym przypadku, to lokatorzy są dla niego /pensja/, a nie on dla lokatorów.

Przy okazji - jesienią obiecywał, że na klatkach zawisną skrzynki do kontaktu z zarządcą. Wiszą?

Wiadomość dodana po 01 min 25 s:
Trzeba wymienić piec, a najlepiej zarządcę!

Offline

#4 2017-03-02 22:48:56

Anna
Użytkownik
Dołączył: 2017-03-02
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 56.0.2924.87

Odp: Przerwy w dostawie co i cw - czy to już będzie stały problem?

Dzisiaj przed godz 20 zadzwoniłam do administratora w sprawie zimnych kaloryferów. Po 21 usterka została już naprawiona i u mnie w mieszaniu już jest ciepło.
Uzyskałam informację że nikt wcześniej dzisiejszych problemów z ogrzewaniem nie zgłaszał. Po moim zgłoszeniu zostały naprawione.
Czy ktoś z Państwa faktycznie zgłaszał telefonicznie tą awarię wcześniej i nie uzyskał odpowiedzi?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ec - hardlife - fdsfasasdad - forumforumowe - anonimowe